”Başarı Tüm ERCE GROUP Ailesinin Başarısıdır”

Son yıllarda aldığı başarı ödülleri ile adından sıkça söz ettiren sektöründe öncü firma Erce Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakan Çil Öztürk’le Ters Köşe röportaj köşemizin bu haftaki konuğu oldu. Ticaretten siyasete, sosyal alanda ise şu an kurulum aşamasındaki büyük bir sosyal proje olan İyilik Yolculuğu Derneği’ne kadar Songül Öztürk’ün sorularını yanıtladı.

Son yıllarda aldığı başarı ödülleri ile adından sıkça söz ettiren sektöründe öncü firma Erce Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakan Çil Öztürk’le Ters Köşe röportaj köşemizin bu haftaki konuğu oldu. Ticaretten siyasete, sosyal alanda ise şu an kurulum aşamasındaki büyük bir sosyal proje olan İyilik Yolculuğu Derneği’ne kadar Songül Öztürk’ün sorularını yanıtladı.

NEDEN ERCE ?

Erce Group olarak birlikte çalıştığımız kurum, kuruluş ve işletmelerle iş birliği ve güvene dayalı bir çözüm ortağı olarak yıllardır hizmet sektöründeyiz.

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda

*Özel güvenlik hizmetleri,

*Temizlik hizmetleri,

*Sosyal hizmetler

*Ve ortak sağlık güvenlik birimi

hizmetlerini bünyesinde barındıran Erce Group öncü hizmet anlayışıyla yola çıkmış olup; Özel güvenlik hizmetleri, insan kaynakları, bordrolama, seçme ve yerleştirme, takibini sağlama, tam ve yarı zamanlı personel temini ile iş ortaklarımız için iş birliği sağlamaktadır. Erce insan kaynakları firmayı ve seçmiş olduğu personeli yakından tanıyarak, doğru personelin doğru firma ve iş koluna yönlendirilmesi ile işe başlamaktadır.Bu aşamada personelin niteliklerine , konusunda uzman olmasına ve referanslarına dikkat ediyoruz. Bunların yanında bizim için önem taşıyan bir başka kriter olarak Erce Group çatısı altındaki ailemize yakışır şekilde sağ duyulu, sorumluluk sahibi ve iş disiplinine sahip kişileri seçmeye özen gösteriyor olmamamızdır.

ÇÖZÜM ODAKLI OLMALIYIZ

Hizmet sektörü gerçekten zor bir sektör ve iyi bir şekilde hizmet verebilmek için öncelikle sürekli değişen teknolojiyi iyi takip etmelisiniz. Değişen teknolojinin getirisi olarak sürekli yenilenmeli ve çözüm odaklı yeniliklere açık olmalısınız. Ama bunu yaparken de tıpkı matematikte olduğu gibi çıkan sonuçların sağlamasını her zaman yapmalısınız. Çünkü her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de ciddi bir rekabet var. Bölgesel, ulusal ve uluslararası rakipleriniz varken duramazsınız. Bu anlamda sektörel açıdan yaptığı işin hakkını veren bizim düzeyimizde düzgün firmalar olduğu gibi pastadan aldığı payı eline yüzüne bulaştıranlar da var.

GEBZE’MİZE CİDDİ BİR İŞ İSTİHDAMI SAĞLIYORUZ

150 ye yakın Kurumsal firma ile çalışıyoruz ve merkez ofisimizde, idari bölümde 24 çalışanı ile bir çaba ve mücadele firması durumundayız. Toplamda ise 300 e yakın çalışanımız ile biz büyük bir aileyiz ve her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Saha personellerimizden tutun da müdürlerimize kadar her bir çalışanımız bizim için çok değerli bu nedenle işimizi severek ve büyük bir titizlikle yapıyoruz. Erce Group Ailesi olarak ekmeğimizi bölüşüyoruz ve Gebze’mize ciddi bir iş istihdamı sağlıyoruz.

DENETİM MEKANİZMASI ÇOK ÖNEMLİ

Her sektörde olduğu gibi hizmet sektöründe de denetim mekanizması çok önemli. Verimi arttırmak için rutin denetim programlarımız var. Bu programlarda operasyon yöneticilerimiz en ufak bir ayrıntıyı dahi atlamadan düzenli bir şekilde işleyişi kontrol ediyorlar. Bu sayede çıkabilecek olası bir aksaklığa sorun haline dönüşmeden anında müdahale edebiliyoruz. Hiçbir olumsuzluğa meydan vermiyoruz.

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİNDE RİSK ANALİZİ ÇOK ÖNEMLİ

Hizmet sunacağımız kurum ve kuruluş için önce keşif yapıyoruz. Bu noktada tesisin risk analiz raporunu çıkartıyoruz. Bizden istenilenleri ve bunun için yapılması gereken her şeyi rapor halinde hizmet almak isteyen kurum veya kuruluşa sunuyoruz. Vermiş olduğumuz teklif sonrasında anlaşma sağlandığı taktirde giderilmesi gereken eksikleri ve düzeltilmesi gerekenleri madde madde bildiriyoruz. Bu aşamada risk analizi çok önemli ve bu hassasiyetin bilincinde olan uzman bir kadro ile çalışıyoruz.

ERCE HER ZAMAN DAHA İYİ DAHA İLERİ

Erce olarak konu işimiz olduğunda akan suyun durduğunu yaşayan bir yapıyız ve her yeni günü bu şeklide yaşıyoruz. . Her zaman daha iyi olmak ve daha ileri gitmek için değişen ve gelişen teknolojinin yakından takipçisiyiz. Yeniliklere ve yenilenmeye de her zaman açığız. Hiç bir zaman kaliteden ödün vermediğimiz için, ilk tercih edilen firmalar arasındayız.

BAŞARI TÜM ERCE GROUP AİLESİNİN BAŞARISIDIR

Güzel bir ekip çalışması ve takım ruhu her zaman başarının önünü açar. Bir araya gelmek bir başlangıçtır sürdürmek için ise emek ve çaba şarttır. Evet bunun için öncelikle iyi bir lider gerekir bununla birlikte iyi bir ekip çok önemlidir. İyi bir takım çalışması demek rakipler için tek yumruk olmak demektir. Eğer ki takım üyelerini birbirine bağlayacak “amaç birliği” bilinci tam oturmamışsabaşarılı olmak mümkün değildir. Bu anlamda Erce Group Ailesi olarak bizim amaç birliğimiz her zaman başarı odaklıdır. Daha önceki almış olduğumuz ödüller gibi bu yıl da almış olduğumuz başarı ödülünün arkasındaki başarı tüm Erce Group Ailesi’nin başarısıdır.

GEBZE’DEN BAŞLAYACAK OLAN İYİLİK YOLCULUĞU TÜM TÜRKİYE’Yİ SARAN BİR KERVAN HALİNE GELECEK

Üye olduğumuz ve destek verdiğimiz sivil toplum örgütleri var. Şu an bölgemizin takımı Gebzespor’a da güvenlik hizmetinde destek sağlıyoruz.Aslen Erzincan’lıyım, ama Gebze benim ikinci memleketim. Çünku yıllardır burada ticaret yapıyorum ve yıllardır burada hizmet sunuyorum. Gebze’mizin isminin her zaman başarı ile anılmasını gönülden istiyor ve destekliyorum. Bunun için ticarette zaten mücadele veriyorum. Sosyal alanda ise şu an çalışma aşamasında olduğumuz bir derneğimiz var. Allah nasip ederse bu derneğimiz için geniş çapta planlarımız var. Gebze’mizi ulusalda temsil edecek, Gebze’nin ismini tüm Türkiye’ye duyuracak çalışmalar içerisindeyiz..

About the author

Sosyal Medya Hesaplarımız

takip etmeyi unutmayın.

Hizmetlerimiz