Erce Güvenlik

Hizmet Çözümünüz...
 
 

ERCE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Erce Group 5188 Yasa Kapsamında TSE standartlarında, Hizmet yeri yeterlik kriterlerine sahip olarak, Fabrika, Otel, Alışveriş Merkezi, Site, Plaza, İş Merkezleri, Büro katları, Şantiye gibi çok çeşitli alanlarda özel güvenlik hizmeti sunmaktadır.

Hizmet sunumunda, Müşteri memnuniyetinin sürekli takibinin yanı sıra, Personelin sürekli eğitilmesi ve denetlenmesi elde edilen sonuçların işverene raporlanması, Risk unsurlarının sürekli takip edilmesi, müteselsil sorumluluğumuzda olan, SGK ve Vergi gibi resmi ödeme belgelerinin fatura eklerinde her ay ibrazı olmazsa olmazlarımızdandır.

Fabrika Güvenliği

Fabrika güvenlik hizmetleri; Giriş-çıkış kontrolü, çalışan personelin kontrolü, çevre güvenliği, yangın önlemleri ve müşterilerinden gelecek özel istekler kapsamında uzman güvenlik personelleri ile sağlanmaktadır.

Fabrika gibi işletmelerin güvenliği, emek ve yılların birikimi olan sermayeyi korumayı amaçlayan, uygulama esnasında da maksimum titizlik ve disiplin isteyen ciddi bir iştir.

Bu nedenle fabrika çevresinde araştırma yapılarak bölge analizi detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Fabrika, depo ve üretim tesis gibi alanlarda kötü niyetli kişilere karşı çevre güvenliğini sağlamakta, tesise yönelik içerden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı önlem alarak, ilgili alanın 7/24 korunması sağlamaktadır. Sabotaj, yangın, hırsızlık ve işten alıkoyma gibi tesise ve üretime zarar verici durumların önlenmesi güvenlik uygulamamızın başında gelmektedir.

Endüstriyel Tesis Güvenliği

ERCE GROUP, endüstri, sanayi tesisleri, ofis binaları ve işletmelerin talepleri doğrultusunda çalışmasını sağlayarak, içeriden ve dışarıdan gelebilecek tehdit ve sabotajlara karşı tedbirler alıp, uygulamaktadır.
Kurumumuzun şu anki çalışmalarını ağırlıkla bina ve tesis güvenliğini oluşturmaktadır.

Türkiye çapında büyük firmaların, fabrikaların ve genel müdürlüklerin 24/7 güvenliği temin edilmektedir. Giriş-çıkışlar, çalışan personelin kontrolü, kötü niyetlilere karşı çevre güvenliği, yangında ilk tedbirler ve firmalardan gelecek özel istekler verilen hizmetlerin parçalarıdır.

Hastane Güvenlik Hizmetleri

Hastaların, hasta yakınlarının, refakatçilerin, hastanede çalışanların huzur ve güvenliğinin sağlanması, hastaneye gelen kişilerin yönlendirilmesi, hastane bahçesinde park ve trafiğin düzenlenmesi, hastane demirbaş ve sarf malzemelerinin korunması, kötü niyetli kişilerin genel huzuru bozmasının engellenmesi sağlanmaktadır.

Site ve Konut Güvenlik

Huzurlu bir yaşamın ilk şartı güvenliktir. Giriş ve çıkışlar kontrol altında tutularak, size ve sevdiklerinize yaşadığınız mekanlarda 7 gün 24 saat güvenli bir ortam sunmak için eğitilen personelimiz, küçük birer şehri andıran sitelerde özel hayatınızın size özel kalması için konutlarınızda gerekli tedbirleri alıp; huzurlu ve güvenli bir ortam için en uygun şekilde görev başında olacaktır.

Elektronik Güvenlik

Erce Group’un doğru, gelişmiş elektronik güvenlik sistemleriyle kuruluşunuz genelinde tam koruma elde edin. Elektronik güvenlik uzmanları olarak – ilk anket ve tasarımdan sürekli bakım ve sistem yükseltmelerine kadar tamamen özelleştirilebilir, uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Kuruluşunuzu, gereksinimlerinizi ve bütçenizi anlamak için kuruluşunuzla yakın işbirliği içinde çalışarak güvenilir, anahtar teslim insanlı bir güvenlik sistemi sunacağız.