Erce Sosyal Hizmetler

Hizmet Çözümünüz...
 
 

Erce Sosyal Hizmetler

Hizmet sektöründe değişimin, gelişimin ve farklılaşmanın adresi olan Erce Sosyal Hizmetler, işinin ehli, ahlaklı ve dürüst çalışanlarıyla var olacaktır. Amacımız, istihdama katkıda bulunurken, personellerimizin bilgi ve becerilerini geliştirerek onları daha kalifiye hale getirmektir. Sorun değil çözüm odaklı, eğitimli, güler yüzlü, iletişim becerisine sahip çalışanlarımızla ayrıcalıklı olacağız. Benimsediğimiz toplam kalite anlayışına ve hedeflediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetine ancak bu şekilde ulaşabileceğimize inanıyoruz.

Personel Temini

ERCE uzman danışmanları ile firmanıza özel hazırlanmış projelendirme çalışmalarını, ihtiyaç duyulan benzer niteliklerdeki çalışanların toplu işe alım süreçlerini, profesyonel bir değerlendirmenin sonucunda kısa sürede doğru işgücüne ulaşmanız için eksiksiz bir hizmet anlayışı ile aranan nitelikteki çalışanı kurumunuza kazandırır.

Bordroloma Hizmetleri

Günümüzde bordroloma işlerinin yürütülmesi artık uzman firmalara bırakılmaktadır. Bu yolla insan kaynakları birimleri asli görevleri olan organizasyon ve planlama faaliyetine odaklanabilmektedir. Kuruluşlar bu yolla donanım ve sistem oluşturma maliyetlerini ortadan kaldırmakta, ücret hesaplama işlemlerinin yapılması sırasında doğabilecek risklerden kurtulmaktadırlar.

Danışmanlık Hizmetleri

Verdiğimiz hizmetler İle de bağlantılı olarak, 4857 sayılı iş kanunu, 506 sayılı s.s.k kanunu, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun ile ilgili bilgi birikimiz ve tecrübelerimizi danışmanlık anlaşması ile işletmelere aktarıyoruz.