Erce Temizlik

Hizmet Çözümünüz...
 
 

Erce Temizlik

Temizliğin ihtiyaç olduğu her yerde sizlere en iyi hizmeti sunmaya söz verdik. Günlük temizlikleriniz sizlere en iyi temizliği profesyonel olarak sunulacaktır. ERCE olarak sizlere en iyi, en hesaplı ve en uygun hizmeti en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz.

Temizlik ihtiyacı, kullandığımız her alanda dikkat edilmesi gereken en önemli faktördür. 7 yıllık profesyonel hizmet tecrübemizle, Tecrübeli yöneticiler liderliğindeki başarılı ekip ve güçlü organizasyonumuzla müşterilerimizin ihtiyaç duydukları tüm temizlik hizmetlerini sorun olmaktan çıkartarak, hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak için çalışıyoruz. Temizlik konusunda bütün sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Uzman ve profesyonel kadromuz sizlere gereken her türlü konuda yardımcı olacaktır.

Genel Temizlik

10 yıllık profesyonel hizmet tecrübemizle, Tecrübeli yöneticiler liderliğindeki başarılı ekip ve güçlü organizasyonumuzla müşterilerimizin ihtiyaç duydukları tüm temizlik hizmetlerini sorun olmaktan çıkartarak, hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak için çalışıyoruz. Günlük temizlik konusunda bütün sorunlarınızı bizle paylaşabilirsiniz. Uzman ve profesyonel kadromuz sizlere gereken her türlü konuda yardımcı olacaktır.

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlik, günümüzde önemini yeni kazanmaya başlamış bir kavramdır. Endüstriyel temizlik, sanayi makinelerinin kirlenmiş, pas tutmuş yüzeylerinin temizliği ve ayrıca yağlanması, bakımlarının yapılması demektir. Bu sayade, makinelerin ömrü uzar, oluşabilecek arızalar önlenir, işci işini keyifle yapar ve dolayısıyla üretiminizdeki verimlilik artar.

Ofis Temizliği

Erce Temizlik Şirketi olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor ve temiz bir ofis garanti ediyoruz.

Ofis temizliğin’de alışılmışları değiştirin, Sabah işe geldiğinizde miss gibi ofis… dediğinizi duyar gibiyiz. Sizlere mis gibi tertermiz ofisler garanti ediyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliği

Tozdan, yağmur lekelerinden ve çamurdan arınmış temiz camlar dünyaya daha pozitif bir bakış açısıyla bakmanızı sağlar. Ekiplerimiz “Yüksekte Çalışma Belgesi”ne sahip, iş sağlığı eğitimlerini almış, iş sağlığı güvenliği ekipmanları ile donatılmış profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Zemin Temizliği

Zemin Temizlik ve bakımı, zemin temizliği konusunda sektörün öncü zemin temizlik firmaları arasında olan; ERCE TEMİZLİK şirketi sunduğu tüm zemin temizleme hizmetlerinde garantili çözümler sunmaktadır.

Özellikle fabrika , depo, otel, hastane ve okul gibi topluma açık alanlarda bulunan; endüstriyel vakumlanmış beton zemin temizliği, boyalı beton temizliği, zemin lastik izleri temizliği ve beton yüzeye işlemiş yağ ve kir lekelerini yüzeye zarar vermeden temizlemektedir.İstanbul içi hizmet verdiğimiz gibi İstanbul dışı projelere de hizmet verebilecek servis, alt yapı ve ekipmana sahip profesyonel çalışanları ile sizlere de zemin temizliği hizmetleri sunmaktan memnuniyet duyacağız.